InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
Onderwerp starten18943 onderwerpen
275560 berichten
Pagina 3521½ van 18371
Je leest nu op chronologische volgorde
Volg datum > Datum: dinsdag 27 juni 2006, 22:5127-6-06 22:51 Nr:52814
Volg auteur > Van: Eva Saegerman Opwaarderen Re:52324
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Eerste keer bitloos Structuur

Eva Saegerman
Homepage
gent
Belgie

Jarig op 12-5

2766 berichten
sinds 28-4-2006
Ik heb het gedaan!
Eerste wandeling van een klein uurke bitloos! Heel veel galop en draf; ging allemaal super! Zelfs klein sprongetje gedaan !
Had minder schrik en lette veel meer op op mij! Gaf heerlijk gevoel!
Keek wel heel veel rond haar maar ik liet het toe en ze liep heel ontspannen.
Ze draafde en galoppeerde ook heel mooi. Was eerste keer dat ik blootvoets ging wandelen; dus twee overwinningen in één klap ;-) EN ook met de hoefjes geen enkel probleem!
En gister trailerladen zonder problemen; volgde mij gewoon IN VRIJHEID de trailer in tot twee keer toe!
Mijn geluk, ons geluk, kan even niet op ;-)
Volg datum > Datum: dinsdag 27 juni 2006, 22:5827-6-06 22:58 Nr:52815
Volg auteur > Van: Simon Lingbeek Opwaarderen Re:52800
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Ramey clinic Structuur
Simon Lingbeek
Homepage
Geervliet
Nederland


362 berichten
sinds 12-1-2005
Frans Veldman schreef op dinsdag 27 juni 2006, 21:25:
> Een dergelijke vereniging is gedoemd om op de langere duur te
> mislukken, omdat er wederom afbakenend wordt gedacht. Zo is er
> niemand uit de "HoefNatuurlijk pool" (wij, spirithorses, piet)

> Jammer hoor, een gemiste kans.
>
> Groeten,
> Frans

Frans,

Wij richten ons op de professionele bekapper, omdat wij net als meerdere mensen bang zijn dat het uitoefenen van het beroep van natuurlijk bekapper teveel mensen aan gaat trekken die hun zakken willen vullen ten koste van eigenaren en paarden.
Wij hebben met een aantal mensen de koppen bij elkaar gestoken, om de simpele reden dat de oprichting van een vereniging niet door 25 man kan geschieden.
De vereniging is inmiddels opgericht en zal op zeer korte termijn worden ingeschreven bij de KvK.
Naast ons initiatief liep er vanuit een andere hoek ook een dergelijk initiatief. Vanuit die hoek zijn alle bekappers uit jullie lijst op de hoogte gesteld van ons initiatief (ook Jack en Pien). Piet heb ik ook geinformeerd overigens.
Ik vind je reactie erg jammer om de volgende redenen:
-"krampachtig buiten de deur houden" vind ik een zeer voorbarige en ongefundeerde conclusie.
-Dat je zinspeelt dat het eigen belang is, is volledig ongefundeerd en ronduit een grove beschuldiging.
-Je weet niet eens wat de doelstellingen van de vereniging zijn en op welke wijze we dat willen bereiken. Hoe kun je dan zeggen dat de eigen beurs tot oprichting van de vereniging leid.

Ik vind dat jullie enorm veel goed werk verrichten met het bekendmaken van de natuurlijke hoefverzorging, maar dat wil niet zeggen dat je er dan ook maar gelijk eigenaar van bent. Al hetgeen jij ons verwijt, kan ik jou evengoed verwijten.
Het lijkt me dat onze doelstellingen in lijn zijn met jullie doelstellingen, alleen vanuit een andere invalshoek, namelijk die van de professionele bekapper.
Ik vind het dan ook zeer jammer en een gemiste kans dat je je op deze wijze opstelt, je torpedeerd naar mijn idee een initiatief, zonder er ook maar iets van te weten.
Ik kan naar je redenen gissen, kan dezelfde aannames doen als jij, maar dat zou net zo ongefundeerd zijn.

Groeten,
Simon
Je leest nu op chronologische volgorde
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
Onderwerp starten18943 onderwerpen
275560 berichten
Pagina 3521½ van 18371
 InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!

Deelnemers online: 0 verborgen deelnemers.
contact