InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
Onderwerp starten18943 onderwerpen
275560 berichten
Pagina 15648½ van 18371
Je leest nu op chronologische volgorde
Volg datum > Datum: dinsdag 9 augustus 2011, 15:029-8-11 15:02 Nr:234713
Volg auteur > Van: Fem Opwaarderen Re:234712
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Dominantie en domesticatie, was: Bit-vraag Structuur

Fem
schoorl
Nederland

Jarig op 27-1

615 berichten
sinds 26-7-2010
Aha! Voel ik me daarom altijd zo veilig met hem aan mijn zij $1

A horse doesn't care how much you know, but he
knows how much you care !
Volg datum > Datum: dinsdag 9 augustus 2011, 15:139-8-11 15:13 Nr:234714
Volg auteur > Van: Monique Meijer Opwaarderen
Volg onderwerp > Onderwerp: Een blauwe strandbal Structuur
Monique Meijer
Op Haaid
Duitsland

Jarig op 22-5

3218 berichten
sinds 3-6-2005
Gisteravond was ik mest aan het verzamelen op het weiland toen Lily eraan kwam. Meestal komt ze even kijken, even frutselen en gaat dan weer haar gang. Nu niet. Ze stond voor me met verwachtingsvolle ogen, maakte ja-knikkende bewegingen met haar hoofd. Toen ik mijn hand op haar neus legde maakte ze een hoog "HIIIII" geluid, draaide zich om en maakte een gallop sprong. Haar teken dat ik mee moet. Ik ben achter haar aangelopen, tot ze stopte. Ze werd wat onrustig en legde haar neus op mijn schouder. Ik ben verder gelopen, voorop, Lily erachter aan, haar neus contact houdend met mijn rug. Dat doet ze vaker.

Ik zag nog steeds niet wat er aan de hand was wat ze wilde. ehm Ik moest in ieder geval wel die kant op. Achter op het pad aangekomen, haalde Lily me in en liep opgewonden naar het schrikdraad, pruttelend, snuivend, snel weer terug naar mij toe en steeds weer naar het zelfde punt kijkend. Ik kon het niet goed plaatsen, daar moest iets zijn, maar eng was het niet. Kim was ondertussen ook meegelopen en stond vanaf een paar meter afstand naar onze verrichtingen te kijken. Ik ben naar het schrikdraad gelopen waar Lily steeds heen keek. Ik zag niets bijzonders. Lily was ondertussen achter me aangelopen en drukte haar neus onder mijn arm door, steeds naar hetzelfde punt kijkend. Toen ik nog eens goed keek, zag ik iets blauws tussen de takken door. Onder de draad door en tussen de takken doorgewrongen, slootje over en daar stond ik voor een blauwe strandbal. Lily liet een gepruttel horen en stond met grote ogen te kijken, weer de ja-knikkende bewegingen met haar hoofd. Kim verscheen naast haar om ook te kijken, maar werd door Lily met een knauw in de hals weggebonjourd.

Toen ik weer op het weiland verscheen, kwam Lily gelijk op me af en drukte haar neus tegen de bal, ze hapte erin en stelde het niet op prijs dat Kim ook weer even wilde kijken. De bal mee naar de stal genomen, ondertussen over mijn schouder een nieuwsgierig snuffelende Lily en op heuphoogte een happende Kim die de bal beslist wilde hebben. Als het beslist moet, passen we dus ook met z'n drieen naast elkaar over het pad. Bij de stal aangekomen hebben we samen met de bal gespeeld. Ik rolde de bal naar Lily toe en Lily rolde de bal terug, terwijl Kim steeds probeerde de bal te pakken. Ze kreeg er echter maar geen vat op. En zoals Kim is, ging er tenslotte maar op staan. Wonder boven wonder ging het ding niet eens stuk.

Lily werd wat te enthousiast en ging wild aan de zwaai met de bal. Kim kreeg hem op haar hoofd, ik kreeg hem in mijn gezicht (hmmmm lekker, hij had ondertussen al in de mest gelegen..). Liltje ging aan het steigeren en nog wilder zwaaien. Ik heb hem toen maar afgepakt toen hij onder mijn neus door kwam. Een te enthousiaste Lily kun je beter niet hebben, ze is dan te vergelijken met een op hol geslagen stoomwals. Appeltje gegeven en de strandbal was vergeten.

-----

Ik moet er niet aan denken wat er op mijn weiland met een dazenval gebeurt. Lily gooit hem gegarandeerd om, Kim versleept hem door het hele weiland en maakt er 1000 stukjes van. LOL

Van dit soort kleine dingen kan ik altijd weer genieten, op welke manier vooral Lily probeert iets duidelijk te maken en hoe er op onverwachte dingen gereageerd wordt. Toen ik haar net had schrok ik verschrikkelijk van haar "HIIII" en het plotselinge omdraaien, ik dacht dat ze wilde trappen. :-8 Pas later kreeg ik door dat die schat gewoon wilde dat ik meekwam. :-* Meestal gaat het erom dat ergens een draadje open moet naar het weiland, of dat ze een appeltje wil hebben uit de kist in de stal.

Monique
Volg datum > Datum: dinsdag 9 augustus 2011, 15:379-8-11 15:37 Nr:234715
Volg auteur > Van: Christel Provaas Opwaarderen Re:234711
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Nieuwe dazenvallen al gestolen! Structuur

Christel Provaas
Walem
Nederland

Jarig op 1-3

7725 berichten
sinds 9-7-2005
Anja Seijn schreef op dinsdag 9 augustus 2011, 14:53:

> Christel Provaas schreef op dinsdag 9 augustus 2011, 13:36:
>
>> Frans Veldman schreef op dinsdag 9 augustus 2011, 12:10:

> Je bedoelt waarschijnlijk het nummer wat er wordt ingeslagen ... want een
> fiets is niet uniek, die worden in series gemaakt ... serieproductie ...
> en niemand loopt door de stad met zijn loep op zak om alle Batavus fietsen
> te gaan controleren, met een lijst gestolen nummers!

Nee dat bedoel ik niet. Een fiets is uniek in de zin van dat er honderdduizend modellen fiets bestaan. Van de dazenval bestaat er maar één.
Volg datum > Datum: dinsdag 9 augustus 2011, 15:469-8-11 15:46 Nr:234716
Volg auteur > Van: Mariss Opwaarderen Re:234686
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: bang voor dazenval Structuur
Mariss
Schouwen-Duiveland
Nederland


661 berichten
sinds 19-9-2004

Ik ga het , denk ik, idd maar eens oefenen. MAAR de dazenvallen staan nu in de schuur, het waait te hard nu voor dazenvallen ;-)
Volg datum > Datum: dinsdag 9 augustus 2011, 15:489-8-11 15:48 Nr:234717
Volg auteur > Van: Mariss Opwaarderen Re:234684
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: bang voor dazenval Structuur
Mariss
Schouwen-Duiveland
Nederland


661 berichten
sinds 19-9-2004

Christel, hij hoeft er idd niet perse naar toe. Maar ik vind het toch wel fijn als hij op de wei graast en dat hij ook niet alleen op 50 M2 durft te lopen van de wei.
Gisteren durfde hij b.v. ook amper te gaan drinken ( drinkbak staat op een meter of 40 afstand ).
Volg datum > Datum: dinsdag 9 augustus 2011, 15:499-8-11 15:49 Nr:234718
Volg auteur > Van: Ans Jondral Opwaarderen Re:234711
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Nieuwe dazenvallen al gestolen! Structuur
Ans Jondral
Heffen
België

Jarig op 4-1

3082 berichten
sinds 1-10-2004
Anja Seijn schreef op dinsdag 9 augustus 2011, 14:53:

> LOL LOL LOL
> Je bedoelt waarschijnlijk het nummer wat er wordt ingeslagen ... want een
> fiets is niet uniek, die worden in series gemaakt ... serieproductie ...
> en niemand loopt door de stad met zijn loep op zak om alle Batavus fietsen
> te gaan controleren, met een lijst gestolen nummers!

En als je een fiets steelt, is het eerste wat je doet een busje verf gaan halen en dat ding in een ander kleurtje spuiten. ;-)
Waarom denk je dat studenten vaak hun fietsen zo buitensporig opvallend versieren met bloemen en 5 verschillende soorten muurverf. En dan de spaken en het zadel mee verven.
Dat is niet alleen omdat ze het mooi zouden vinden.
Als je dat niet doet, kan je hier elke maand een andere fiets gaan kopen.
Of zoals de politie hier zegt, als je aangifte gaat doen voor de -tigste keer: "Steel maar een andere"
Volg datum > Datum: dinsdag 9 augustus 2011, 16:159-8-11 16:15 Nr:234719
Volg auteur > Van: Marlies Sanders Opwaarderen Re:234714
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Een blauwe strandbal Structuur

Marlies Sanders
Nieuwdorp
Nederland

Jarig op 6-8

2752 berichten
sinds 11-7-2009

Wat een heerlijk verhaal !
Volg datum > Datum: dinsdag 9 augustus 2011, 16:339-8-11 16:33 Nr:234720
Volg auteur > Van: MarshaBart Opwaarderen Re:234714
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Een blauwe strandbal Structuur

MarshaBart
Barsingerhorn
Nederland

Jarig op 10-9

590 berichten
sinds 5-9-2010
Heel erg leuk om te lezen! En vast en zeker ook om mee te maken!
:-D

Liefs Marsha
Je leest nu op chronologische volgorde
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
Onderwerp starten18943 onderwerpen
275560 berichten
Pagina 15648½ van 18371
 InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!

Deelnemers online: 0 verborgen deelnemers.
contact