Stephanie Pots schreef op zondag 17 oktober 2010, 20:06:
>
> Het hoeven er toch ook geen 9 te zijn
>
> Ik vind het omgaan met Liz gemakkelijker omdat er andere paarden bij zijn.
> Ik zie hoe paarden zich onderling gedragen en dat maakt het voor mij
> gemakkelijker me in te leven in hoe ik met haar het beste kan omgaan.
> Jij bent er nog niet klaar voor zeg je. Waarom niet?
Wie kan er kiezen ....ze zijn er allemaal vreselijk aan toe..! Maar in dit geval leen ik echt Maya's oogkleppen even ... !
Letterlijk - niet genoeg plek - niet genoeg hooi en opslagplaats voor meer dan Maya - niet genoeg emotionele energy - niet genoeg tijd - deze winter werk ik elke dag - wel thuis maar wel routine en WERK- de winter staat voor de deur en dat is WINTER hier. Zal ook een fotootje opladen van Bardo in de sneeuw. Ik wil ideaal - en dat is in de maak - maar moet gewoon even reeel en geduldig zijn. De 6000m2 waar ik achteraan zit daar hebben ze even verderop wel 100 paarden, daar mogen er wel een paar van op mijn wei komen staan.

en dat is ook een prachtig gebied. En ik heb je al uitgelegd dat het met mij en Maya nu echt heel goed gaat. Die meiden begrijpen elkaar nu wel.