InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
Onderwerp starten18943 onderwerpen
275560 berichten
Pagina 14103½ van 18371
Je leest nu op chronologische volgorde
Volg datum > Datum: maandag 9 augustus 2010, 14:589-8-10 14:58 Nr:211543
Volg auteur > Van: Martina Opwaarderen Re:211542
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Kwartierscheur Structuur

Martina
Hocheifel
Duitsland

Jarig op 16-11

2894 berichten
sinds 30-7-2007
Wil schreef op maandag 9 augustus 2010, 14:41:

> Martina schreef op maandag 9 augustus 2010, 14:17:
>
>> Niet altijd. 1 van m'n paarden heeft een kwartierscheur aan 1 van z'n

> Resultaat: 1 oppervlakkige en permanente kwartierscheur. Ik slijp er
> meestal nog een extra hoekje uit zodat die ook in ruim 1 week de grond nog
> niet raakt. De behandeling is idd. hetzelfde, maar verdwijnen doet die
> nooit meer.
Ah, ja, precies zoéén heb ik hier ook mee te maken en ik vijl er inderdaad ook zo'n extra hoekje uit zodat de hoefwand ruim de grond niet raakt :-)
Volg datum > Datum: maandag 9 augustus 2010, 15:519-8-10 15:51 Nr:211544
Volg auteur > Van: Geertje Opwaarderen Re:211538
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Goede bekapper regio Den Haag Structuur

Geertje
Den Haag
Nederland

Jarig op 17-3

1315 berichten
sinds 17-12-2005
Hey Mirella

Wil je iets laten weten als je iemand gevonden hebt en of het bevalt? Ik verhuis volgende week die kant op en moet dus ook nog iemand nieuw vinden :)!

Groetjes Geertje
Volg datum > Datum: maandag 9 augustus 2010, 15:599-8-10 15:59 Nr:211545
Volg auteur > Van: Geertje Opwaarderen
Volg onderwerp > Onderwerp: Paard gaat 'op slot' bij de minste druk Structuur

Geertje
Den Haag
Nederland

Jarig op 17-3

1315 berichten
sinds 17-12-2005
Zoals jullie weten zijn we momenteel bezig met Ziggy, om hem volgende week de trailer op te krijgen. Bij dit trainen hebben we gemerkt dat Zig bij de minste druk op slot gaat en zich gewoon helemaal afsluit. Je kan dat rustig een uur blijven staan, Ziggy staat op rust en doet niks meer. Hij onderzoekt ook niks, als hij doet alsof enge dingen er niet zijn, kunnen ze hem ook niks doen. Best moeilijk om te laten zien dat die enge dingen helemaal niet eng zijn dus!

We hebben nu gewoon gewacht totdat hij zelf een stapje zette (we zijn momenteel bezig met hem naar buiten te wandelen, maar hij loopt de poort niet uit :-M ) en dat beloond. Maar op dagen dat meneer gewoon geen zin heeft, krijg je hem ook niet over gehaald met een voedselbeloning.

Ik ben erg benieuwd hoe anderen dit zouden aanpakken. Druk gebruiken (dus ook druk op het touw zetten) werkt dus echt niet. En tja, een uur wachten op 1 stapje, ik weet niet of dat een effectieve methode is.

Clickeren zal ongetwijfeld geopperd gaan worden. Ik ben geen goede clickeraar, dat voorop gesteld. Maar hij is enorm slim. Als ik 1 stapje beloon en dat wil uitbreiden naar twee bijvoorbeeld, dat lukt me niet. Dat vertikt ie gewoon, krijgt hij dan geen beloning voor dat ene stapje, jammer dan, dan doet ie niks meer. En heeft hij geen zin, zoals ik al zei, dan neemt hij zijn beloning niet eens aan.

Ben benieuwd welk licht jullie erover laten schijnen.
Je leest nu op chronologische volgorde
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
Onderwerp starten18943 onderwerpen
275560 berichten
Pagina 14103½ van 18371
 InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!

Deelnemers online: 0 verborgen deelnemers.
contact