InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
Onderwerp starten18943 onderwerpen
275560 berichten
Pagina 13908½ van 18371
Je leest nu op chronologische volgorde
Volg datum > Datum: woensdag 30 juni 2010, 23:0630-6-10 23:06 Nr:208620
Volg auteur > Van: Karen Koomans Opwaarderen Re:208619
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Max. aantal km's per dag? Structuur
Karen Koomans
Homepage
Nieuwe Pekela
Nederland

Jarig op 20-1

1696 berichten
sinds 7-2-2004
Ik heb tweemaal met een groep een trektocht te paard gemaakt door de Oostenrijkse Alpen. De eerste keer was 14 dagen, 12 dagen rijden en 2 rustdagen. Per rijdag werd tussen de 30 en de 60 kilometer afgelegd, de "kortere" tochten door moeilijk terrein. Geen probleem voor die paarden! Wel werden ze goed in de gaten gehouden; als er eentje niet meer helemaal fit was, werd hij op een plek waar dat kon per trailer opgehaald en geruild voor een collega. Als ik me goed herinner is bij beide trektochten 1 of 2x een paard opgehaald en gewisseld.

De tweede trektocht was 21 dagen, met 3 rustdagen (en dezelfde afstanden per dag). Zelf had ik, en de meeste deelnemers met mij, paarsblauwe plekken bij de zitbeenknobbels... maar de paarden gingen altijd vlot voorwaarts en leken nooit werkelijk moe! Alle paarden gingen probleemloos op stemcommando in galop, ook aan het eind van de dag.

Overigens een geweldige ervaring. Door zwaar onweer over een richeltje langs een afgrond 8-\ , midden in de zomer over de eeuwige sneeuw van een gletsjer, en over de weg de hoogste pas van het land gepasseerd, met toeristenbussen en vrachtwagens rakelings langs ons in de vele S-bochten... En vooral: enorm veel pezier gehad :-) !

Karen
Je leest nu op chronologische volgorde
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
Onderwerp starten18943 onderwerpen
275560 berichten
Pagina 13908½ van 18371
 InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!

Deelnemers online: 0 verborgen deelnemers.
contact