Herman schreef op donderdag 10 juni 2010, 20:41:
> Ach ja, de "democratrische" minderheid, dus.
Ach, wat wil je nou verder? Op andere forums is er gewoon een moderator die lekker partijdig ingrijpt en of een slotje op een discussie zet. Wij proberen het iets beter te doen. Er is altijd wel weer een "maar" te bedenken, maar waar gaat dit nou eigenlijk over? Het gaat niet om een examen, of iets waar je leven van afhangt. Het is maar een forum, een van de vele die er zijn.
Ik heb geen zin om eindeloos met het "stijlloos" systeem te gaan prutsen, en te gaan bedenken wat er nou precies moet gebeuren als er drie stemmen zijn die alle drie een andere rubriek aangeven, of in oeverloze "ja maar als"-en te belanden. Ik kan wel wat interessanters bedenken, en hoop dat er nu genoeg waarschuwende werking uitgaat van het systeem zodat het niet meer nodig zal zijn. Sinds de invoering wordt er in ieder geval duidelijk minder gescholden dus het heeft al effect gehad.
> En wat betreft de inhoud van het gewraakte bericht....?
Moeten we nou ook nog een commissie gaan instellen die per bericht analyseert of er terecht of onterecht een stem voor stijlloos is gegeven? En gaan we die commissie dan ook weer democratisch kiezen? En als er dan weer gelijke stemmen zijn, hoe gaan we het dan weer oplossen? Je kan wel bezig blijven. Ik vind het mooi genoeg geweest zo.
Misschien moeten we het gewoon weer eens over paarden gaan hebben?
Frans