InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
Onderwerp starten18943 onderwerpen
275560 berichten
Pagina 13591½ van 18371
Je leest nu op chronologische volgorde
Volg datum > Datum: zaterdag 22 mei 2010, 15:0822-5-10 15:08 Nr:203865
Volg auteur > Van: Unartica Opwaarderen Re:203860
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Onze wei Structuur
Dit onderwerp is gekoppeld aan een fotoalbum. fotoalbum bekijken.

Unartica
Nederland

Jarig op 18-8

776 berichten
sinds 30-4-2007

Bedankt Joop voor je reactie. Wat heb je er veel verstand van zeg! Is dit puur hobbymatige interesse voor kruiden of zit er meer achter ;-) ? Ik heb gegoogled op de namen die je noemde maar ik kan niet vinden of ze giftig zijn. Kan ik ervanuit gaan dat dat niet zo is, als er niets over geschreven staat?

Zou je er zelf nog kruiden aan toevoegen? Zoals ik het nu lees, zijn er best wat kruidjes aanwezig. Maar of ze allemaal eetbaar zijn voor paarden weet ik niet. De Silene laten ze volgens mij wel onaangeroerd. De rolklaver herken ik inderdaad, deze groeit wat meer aan de zijkanten van de weide. Hij lijkt veel op het leeuwenbekje. Die plek klaver op de foto is volgens mij de rode klaver, heb vorig jaar niets geels gezien op die plek. Die krijgt roze bloemknopjes, alleen nu dus nog niet. Best moeilijk om planten te herkennen als ze nog niet in bloei staan vind ik hoor!
Naast minimaal mesten haal ik met de hand alleen de écht ongewenste planten eruit. Zo had ik laatst een boterbloem eruit gehaald, en 9 kruiskruidplanten. De zuring staat er nog, maar ook die wil ik er graag uit hebben. Overigens stond er vorig jaar vooraan bij het hek (looppad) heel veel zwarte nachtschade (waar je nu op de foto nog de resten van paardenbloem ziet). Zelfs ook in de hele rijbak. Ik heb wekenlang op mijn knietjes gezeten om ze er met de hand uit te trekken. Het lijkt erop dat ik die oorlog nu wel heb gewonnen Grinn! !

Nogmaals bedankt voor je reactie, ik ben wel benieuwd naar jouw weidefotootjes hoor!! :-)

Groetjes Jolanda
Je leest nu op chronologische volgorde
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
Onderwerp starten18943 onderwerpen
275560 berichten
Pagina 13591½ van 18371
 InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!

Deelnemers online: 0 verborgen deelnemers.
contact