InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
Onderwerp starten18943 onderwerpen
275560 berichten
Pagina 13369½ van 18371
Je leest nu op chronologische volgorde
Volg datum > Datum: dinsdag 27 april 2010, 15:5927-4-10 15:59 Nr:200530
Volg auteur > Van: Nataschadevreede Opwaarderen Re:200518
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: T.R.E.C. Structuur

Nataschadevreede
Nederland

Jarig op 14-11

529 berichten
sinds 9-9-2007

>
> Maar hey, dit was geen wedstrijd 'Trec is de leukste discipline'... Ieder
> zijn ding. (Maar de vrijheid en regels bevallen me)

ja dat had ik 5 jaar geleden (poeh is het al zo lang geleden...) met de endurance, maar nu is dat relaxte er ook een beetje vanaf in de lage klassen... gingen we met idool 1 of 2 dagen van te voren op het wedstrijdterrein kamperen met je tent op een maisveld.... en dan lekker pannekoeken bakken, en iedereen kwam dan na het verzorgen van hun paard (die naast jou tent in een paddockje staat, waardoor je de hele nacht zijn bewegingen, gebries en adem door de tent heen hoort en dus niet kan slapen en om de haverklap kijken wat ie allemaal doet. fasinerend!) bij elkaar kwam om met ze alle een biertje te drinken en proosten om een goede wedstrijd! super geselig!!!

mja nog vroeger moest het nog leuker zijn geweest,hebt ik gehoord van mensen die al langer meerijden... toen waren de snelheidslimieten stuk lager etc.

Toen ik nog wedstrijden reed, had je al mensen die je in galop gaan in halen zonder iets te zeggen (mag absoluut niet) of hun paard door idioot zwaar zand in volle rengalop te gaan etc.... jamer want daardoor veranderd de hele sfeer gelijk! ik hoorde dat de wedstrijden in duitsland leuker zijn... dus wie weet als ik ooit aan die boerderij begin en genoeg ruimte heb om meerdere paardjes te houden, dat ik er weer aan begin... of wie weet iets met TREC want dat interesseerd me ook wel!
Volg datum > Datum: dinsdag 27 april 2010, 16:4727-4-10 16:47 Nr:200531
Volg auteur > Van: Piet Opwaarderen Re:200513
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: E-book rechtrichten Marijke De Jong Structuur

Piet
Homepage
Terneuzen home, Koewacht werk
Nederland

Jarig op 8-7

11530 berichten
sinds 11-12-2003

ehm 49,50 voor een Ebook??? hoeveel maanden?
Volg datum > Datum: dinsdag 27 april 2010, 16:4727-4-10 16:47 Nr:200532
Volg auteur > Van: Ans Jondral Opwaarderen Re:200522
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: hoefbevangen shet met slechte stralen Structuur
Ans Jondral
Heffen
België

Jarig op 4-1

3082 berichten
sinds 1-10-2004
joop schreef op dinsdag 27 april 2010, 15:18:

> Jammer, maar niks meer aan te doen nu. Als je schrijft 1 of ander
> eiwitrijk fokmerrievoer neem ik aan dat je niet weet wat er in zit. Lees
> dat maar eens goed na. Helaas worden paarden nog steeds bijgevoerd met
> allerhande onzin terwijl bij mensen allang wordt gezegd: eet zoveel
> mogelijk normaal als je zwanger bent. Het bijvoeren van drachtige merries
> is mede oorzaak van allerlei gezondheidsproblemen bij veulens. Je kan nog
> stoppen met bijvoeren zodra het veulen er is.

Char is mijn pony niet hé, dus ik kies haar voer niet.
Mijn zus, die haar eigenaresse is, weet ongetwijfeld wel wat daar in zit en heeft ook specifiek dat voer gekozen.
En ik had verstaan dat ze dat zal blijven geven zolang ze melk geeft.
Mijn zus ik Char ook echt beginnen bijvoeren toen de pony te mager begon te worden. (Wat heel gek was omdat die pony al haar hele leven te dik is. Die wordt normaal dik van lucht. Dus dat zegt genoeg. )
Een drachtige merrie waarvan je de ribben door de wintervacht door ziet, lijkt mij niet de bedoeling?
Zo'n groeiend veulen vraagt toch heel veel eiwitten van de merrie, wat voor voer zou je anders moeten geven?
Volg datum > Datum: dinsdag 27 april 2010, 16:5127-4-10 16:51 Nr:200533
Volg auteur > Van: Ans Jondral Opwaarderen Re:200529
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: We mogen beginnen aftellen... Structuur
Ans Jondral
Heffen
België

Jarig op 4-1

3082 berichten
sinds 1-10-2004
angelique hage schreef op dinsdag 27 april 2010, 15:56:

> Ga je het nog proberen te filmen? Zou me geweldig lijken!

Ikke ni, mijn zus misschien wel.
Maar s'nachts zal dat al niet lukken en je moet al het geluk hebben om toevallig bij die geboorte aanwezig te zijn. Als die melder af gaat, duurt het sowieso al een kwartier voordat zus of ik op stal kunnen zijn.
Dus ik vrees ervoor. ;-)
Volg datum > Datum: dinsdag 27 april 2010, 17:0227-4-10 17:02 Nr:200534
Volg auteur > Van: e m kraak Opwaarderen Re:200520
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: E-book rechtrichten Marijke De Jong Structuur

e m kraak
Nederland


7960 berichten
sinds 5-5-2004
Merel Stoffers schreef op dinsdag 27 april 2010, 14:55:

> Maria Delavega schreef op dinsdag 27 april 2010, 11:41:
>
>> Ik wou nog iets vragen...

> dat dan rond is, of vierkant, of rechthoekig of weet ik veel, da's
> persoonlijke voorkeur.
>
> Niet zo twijfelen, gewoon doen. Daar leer je het meest van. ;-)

Ik heb een picadinges van precies 14 bij 14 meter, de enige juiste en optimale maat voor zoiets in gans ons heelal :-* ;-)
Dat had ik allang voor Hempfling de term hippisch-mondiaal maakte. Toevallig zo precies juist gekomen omdat dat tussen de boerderij en de sloot past :-M
En het wordt nooit gebruikt om in te oefenen want buiten gaat alles beter en handiger proost_wijn
Volg datum > Datum: dinsdag 27 april 2010, 17:0527-4-10 17:05 Nr:200535
Volg auteur > Van: Nataschadevreede Opwaarderen Re:200531
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: E-book rechtrichten Marijke De Jong Structuur

Nataschadevreede
Nederland

Jarig op 14-11

529 berichten
sinds 9-9-2007
Piet schreef op dinsdag 27 april 2010, 16:47:

>
> ehm 49,50 voor een Ebook??? hoeveel maanden?

nee is geen e-book maar een soort leden site, met heel veel studie materiaal en een forum etc. etc. en je krijgt dan telkens studie dingen ofso...

mja het is aan de prijzige kant, maar volgens mij is het heel up to date weet niet hoe ze het voor elkaar krijgt maar als ze bij bent is in denemarken, dan maakt ze van de dag in de avond al een heel verslag. Ze legt bijna alles wat ze doet vast op film etc. en typt hele lappen text etc. waar ze de tijd vandaan haalt weet ik niet owh

mja hoe het het echt uitziet kan ik nie zeggen, ben geen lid!

en die 50 euro is per maand he;-) heeft ze goed bekeken;-) vooral de leerlingen van marijke zijn lid want die vroegen telkens aan mij of ik ook lid was en of ik eventueel iemand was tegen wie ze op het forum praten;-) hahaha

mja wel knap wat ze neerzet, je kan alles op hyves of op facebook, twitter zetten etc. ze gaat met de tijd mee;-) zou niet raar opkijken als ze opeens met een iphone app komt;-)
Je leest nu op chronologische volgorde
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
Onderwerp starten18943 onderwerpen
275560 berichten
Pagina 13369½ van 18371
 InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!

Deelnemers online: 0 verborgen deelnemers.
contact