InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
Onderwerp starten18943 onderwerpen
275560 berichten
Pagina 13310½ van 18371
Je leest nu op chronologische volgorde
Volg datum > Datum: maandag 19 april 2010, 22:2519-4-10 22:25 Nr:199646
Volg auteur > Van: Karen Koomans Opwaarderen Re:199642
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Welk dagdeel op de wei? Structuur
Karen Koomans
Homepage
Nieuwe Pekela
Nederland

Jarig op 20-1

1696 berichten
sinds 7-2-2004
cindybijl schreef op maandag 19 april 2010, 22:01:

> Karen: dan heb jij een behoorlijke kruidentuin, of haal je het ergens al
> die verschillende kruiden en takken?

Nee, geen kruidentuin; al deze kruiden en andere genoemde planten groeien hier volop in de groningse natuur :-)

Karen

P.S.: wellicht overbodig om op te merken, maar voor de zekerheid: pluk/maai geen grassen/riet/kruiden op een plek waarvan de kans groot is dat de bodem vervuild is. Dus geen riet, brandnetels etc. maaien dat groeit bij vervuild water, geen gras en zo langs een drukke verkeersweg, ... ;-)
Vooral riet en brandnetel zijn beroemd om hun vermogen om ondermeer zware metalen op te nemen, zonder er zelf aan dood te gaan.
Volg datum > Datum: maandag 19 april 2010, 22:2519-4-10 22:25 Nr:199647
Volg auteur > Van: Merel Stoffers Opwaarderen Re:199636
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Tandarts..... Structuur
Merel Stoffers
Nederland


2090 berichten
sinds 1-2-2009
Monique Meijer schreef op maandag 19 april 2010, 21:23:

>
> Denk dat het zover is...... de tandarts moet komen voor Lily. Er komt een
> vieze geur uit haar mond en ze kauwt rechts onhandig. Ook heeft ze het

> We zien wel, mijn dierenarts is een lieverd; het zal wel loslopen. En
> vrouwtje is helaas ook geen held bij de tandarts (slik)......
>
> Monique

John Kegge komt ook in Duitsland denk ik.
Da's ook een megapenny Grinn! , maar ik heb nog nooit een paard lastig gezien bij hem. :-)
Volg datum > Datum: maandag 19 april 2010, 22:3119-4-10 22:31 Nr:199648
Volg auteur > Van: Geertje Opwaarderen Re:199634
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Castreren en ik zie het niet meer zitten... Structuur

Geertje
Den Haag
Nederland

Jarig op 17-3

1315 berichten
sinds 17-12-2005
Clickeren, toegegeven dat ik ongetwijfeld niet de beste clickertrainer ben die er rondloopt hoor. Maar hij kent het concept zeer goed. Eigenlijk heb ik hem het meeste geleerd met clickeren. Maar ik vrees dat clickeren bij hem niet werkt als hij het niet wilt (in acht genomen dat ik absoluut dingen verkeerd doe natuurlijk).
Toen ik vorige week met het halster aan kwam dacht ie 'jeeeej spelen'. Nu denkt ie 'jaaaha dat wil je me weer aandoen zeker, vergeet het lekker' en dan werkt ie NIET meer mee. Alle andere dingen die ik van hem vraag, prima. Zodra het halster erbij komt, kan ik het vergeten.
Het komt wel weer, gisteren kon ik hem alweer aaien met het halster dus eind deze week heb ik het wel weer aan. Maar we zijn bijvoorbeeld ooit begonnen met een neus door het halster steken. Als ik dat nu van hem vraag, zie ik hem gewoon denken 'ik snap het best, maar je denkt toch niet werkelijk dat ik dat doe voor die stomme YES van jou he'.

En qua tijd die ik erin steek, die ga ik inderdaad opschroeven waar ik kan. Normaal werkte ik sowieso maar 1 sessie met hem als ik er was. Ik ga nu proberen 2 sessies te doen, eentje als ik aankom en eentje als ik een paar uur later vertrek. En ik heb deze week wat extra dagen en binnenkort nog een keer een week vrij.
Ik ga mijn best doen, ik wil hem eigenlijk echt niet opgeven namelijk!!
Volg datum > Datum: maandag 19 april 2010, 22:3519-4-10 22:35 Nr:199649
Volg auteur > Van: Geertje Opwaarderen Re:199645
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Castreren en ik zie het niet meer zitten... Structuur

Geertje
Den Haag
Nederland

Jarig op 17-3

1315 berichten
sinds 17-12-2005
Ja dat vroeg ik me nog af, of het zinvol is om het spuiten al te oefenen. Is dat iets wat ie minder vervelend gaat vinden? Merk jij echt aan je paarden dat ze dan bij het volgende spuitje beter blijven staan?
Mij lijkt iets wat pijn doet meer iets om de volgende keer nog sneller uit de weg te gaan...

Spuitjes en NaCl kan ik vanzelfsprekend zeer gemakkelijk aan komen, dus in dat opzicht is oefenen geen probleem...
Volg datum > Datum: maandag 19 april 2010, 22:4419-4-10 22:44 Nr:199650
Volg auteur > Van: jennet Opwaarderen
Volg onderwerp > Onderwerp: Dusty Structuur
jennet
belgie


515 berichten
sinds 30-7-2009

Ik zet het maar in de kroeg want is het is zomaar een verhaaltje.
Afgelopen zondag gaan wandelen met Dusty in het bos. Jan was mee (mijn man). Eerste instantie.....hier Jan doe maar. Terwijl ik het zeg denk ik ook...trut..doe lekker zelf. Dus owkeee, hier met mijn meisss. Lopen,lopen,lopen, kennen heg noch steg daar maar hoppa. Prachtige dag, Dusty superlief. Ze is zacht van huid en haar, ogen glanzen, ik was zo trots op haar. Ik denk steeds...mm nee, ik kan het je niet geven wat je nodig hebt maar ik ben er denk ik toch echt stapelgek op. Ze is zoooo lief. Stapt mooi naast me.....snurk snurkkkk. Even draaien....ohoo....eassss.....good...good.. girl. Kan ik daar straks op je rijden en je geen geweld aandoen daarmee? Ik weet het niet. Emoties gaan continu op en neer....en toch ze verdient het zo.
We hebben denk ik wel 2 uur rondgestapt. Hoofdje laag...chillll. Alle zorgen die ik heb over haar verdwijnen dan even en geniet. Ik moet je leider worden meisss....valt niet mee he? Ik snap je meid, je kan zoveel hebben en ineens is daar DE ontploffing. Niet vermenselijken en toch......ik begrijp haar wel. Kan ik je aan meid? Ik denk dat ik stapelgek op je ben. Lieverd!!!!!!! Wat moet ik toch veel leren!


Je leest nu op chronologische volgorde
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
Onderwerp starten18943 onderwerpen
275560 berichten
Pagina 13310½ van 18371
 InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!

Deelnemers online: 0 verborgen deelnemers.
contact