>>> Laten jullie elk jaar je paard inenten???>
>>> Joke.
>>

> Wormkuren? Bestel ze in USA. Geen recept nodig en ze kosten ook
> nog eens de helft of minder.
> Groet
> Hans
Nou eh...Hans: Ik zie dat wel zitten.....We bestellen ze nu ook met het gros met een paar vrienden en dingen op die manier een korting af, maar de helft goedkoper is mij nog niet gelukt.
Hier in België is bijvoorbeeld de Equimax nog vrij verkrijgbaar, in Nederland dacht ik niet, of wel?
Ik ben er best voor te vinden om met een aantal mensen van het forum een hele berg te bestellen, alleen : Ik heb zoiets nog nooit gedaan en ik weet niks van de werkzame toegestane stof in USA, vergeleken met Nederland.... Doe jij dat regelmatig? (Mag ook per privémail hoor

Een andere vraag is of je paard wel goed beschermt blijft met 1 keer per jaar inenten, kun je het dan net zo goed niet helemaal achterwege laten?
Ik ent eigenlijk te slordig, meestal wel 2 keer per jaar, vanuit een soort van misplaatste onzekerheid omdat ik met veel paarden in aanraking kom en het op een of andere manier niet op mijn geweten wil hebben als er iets met een paard gebeurt wat ik had kunnen voorkomen door te enten. Ik weet , een totaal ongeldige reden, maar ik ben er nog niet uit.
Ook ben ik er nog niet uit hoe dat zit met Rhinopneumonie en drachtigheid ivm het gevaar voor het verwerpen van het veulen. Juist de dodelijke vorm , daartegen schijn je niet te kunnen enten, wie weet hoe dat zit?
Groet, Pien