InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
Onderwerp starten18942 onderwerpen
275559 berichten
Pagina 10204 van 18371
Je leest nu op chronologische volgorde
Volg datum > Datum: dinsdag 23 december 2008, 23:0623-12-08 23:06 Nr:153046
Volg auteur > Van: e m kraak Opwaarderen Re:153036
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Ik moet dit gewoon even kwijt Structuur

e m kraak
Nederland


7960 berichten
sinds 5-5-2004
Arno8 schreef op dinsdag 23 december 2008, 22:51:

> Piet schreef op dinsdag 23 december 2008, 22:09:
> Ik
>> Ik neem aan dat goed 'gestald' staan een beetje een

> Hij heeft al die miljoenen paarden die niet volgens zijn
> methode worden gereden en toch GEEN hoefkatrolontsteking hebben
> namelijk niet gezien. Hij ziet paarden pas als er een probleem
> is.

LOL Die Arno toch LOL
Uit deze post kunnen we dus vooral leren dat jij geen hoerenhengst bent en ook anders dan als klant geen goede vakbekwame hoeren kent.

Meneer de Bodt heeft toch helemaal geen "methode" of goeroe aspiraties á la Parelli? Of heb ik weer iets gemist?
Hij geeft gewoon manége-les. Heeft daarbij, binnen het traditionele manége kader, een goed oog voor waar het heden aan ontbreekt. Ik geloof dat hij net iets ouder is dan ik, dus dan heeft hij de toenmalige discussie over de aftakeling van de laatste loten van het remonte systeem nog wat meer bewust meegemaakt. Ik denk, dat meneer de Bodt de huidige situatie in paardenland aan de basis kwalitatief ook helemaal waardeloos vindt... heeft iemand hem die vraag al eens gesteld?
Volg datum > Datum: dinsdag 23 december 2008, 23:0823-12-08 23:08 Nr:153047
Volg auteur > Van: eddy DRUPPEL Opwaarderen Re:153043
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Ik moet dit gewoon even kwijt Structuur
eddy DRUPPEL
Nederland

Jarig op 18-4

10699 berichten
sinds 26-3-2006
Ilona Kooistra schreef op dinsdag 23 december 2008, 23:03:

> eddy DRUPPEL schreef op dinsdag 23 december 2008, 23:00:
>
>> Piet schreef op dinsdag 23 december 2008, 22:53:

>> gesproken !!en JIJ WEET ?????
>
> Mijn bescheiden mening: die man is iig héél goed in mensen
> overtuigen...

Hmhm vooral vrouwen, MAAR das normaal !Zoals ik kunnen vaststellen heb is 90% van de paardrijdende bevolking blijkbaar vrouwelijk :-D
Volg datum > Datum: dinsdag 23 december 2008, 23:0823-12-08 23:08 Nr:153048
Volg auteur > Van: Isabel van der Made Opwaarderen Re:153039
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Ik moet dit gewoon even kwijt Structuur

Isabel van der Made
Hertfordshire
UK


3722 berichten
sinds 2-3-2004
Frans Veldman schreef op dinsdag 23 december 2008, 22:57:

> Dat beweren opvallend vaak de mensen die bij hem vandaan komen.
> Het kan natuurlijk voorkomen dat mensen zo onder de indruk zijn
> dat ze dit zelf verzinnen, maar het lijkt me plausibel dat de
> goede man dit zelf zo suggereert.
> Zelfs op dit forum lees je zo nu en dan dit soort uitlatingen,
> met een soort "wacht maar, jouw beurt komt nog wel!" ondertoon.
> "Ieder paard is scheef, en als je er zomaar op gaat rijden ga
> je beslist problemen krijgen."
>
> Dat is het enige waar ik eigenlijk op reageer.

het zou mij niet verbazen als dat inderdaad goeroe-idolatie is. En zolang we niet weten wat hij zelf nou echt zegt, kunnen we beter niet oordelen, denk ik, maar dat terzijde.

>
> Merk op dat de discussie met een paar jaar geleden inmiddels
> volkomen is veranderd. Toen was de discussie nog dat AdB
> Hoefkatrol zou genezen, en dat lokte ook felle discussies uit.
> Het lijkt er op alsof AdB een wonderdokter is, maar wat hij
> geneest daar zijn de meningen soms nog wat over verdeeld.

Ik weet het, ik deed hard mee aan de strijd tegen de wonderdokter-status van AdB, het ergerde me enorm.
>
> Ik neig er naar om Egon's standpunt over te nemen: AdB is
> gewoon een goede instructeur. Het hele Hoefkatrolonsteking]">HKO- en scheve-paarden
> verhaal is erbij gesleept omdat het onduidelijk is wat er nou
> precies wordt gefixt.

En dat was waar we toen bij uitkwamen en wat mij inderdaad nog steeds als meest plausibel voorkomt.
>
> En nogmaals: hulde aan AdB. Fijn wat hij doet, en voor veel
> paarden zal het beslist nuttig zijn.
>

En ook met je eens dat als AdB nou ook nog eens mensen wilde vertellen dat met betere leefomstandigheden de scheefheid van het paard ook verbeterd zou kunnen worden, dan zouden we bijna in een ideale wereld leven.
Ik herinner me wel, dat er indertijd gezegd werd, dat paarden niet in de wei mochten tijdens hun rechtrichtperiode, want op de wei zou al het werk weer teniet gedaan worden.
Of dat nou ook weer misinterpretatie van de god en zijn bijbel was, of werkelijk, weet ik niet.
Volg datum > Datum: dinsdag 23 december 2008, 23:1023-12-08 23:10 Nr:153049
Volg auteur > Van: eddy DRUPPEL Opwaarderen Re:153046
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Ik moet dit gewoon even kwijt Structuur
eddy DRUPPEL
Nederland

Jarig op 18-4

10699 berichten
sinds 26-3-2006
e m kraak schreef op dinsdag 23 december 2008, 23:06:

> Arno8 schreef op dinsdag 23 december 2008, 22:51:
>
>> Piet schreef op dinsdag 23 december 2008, 22:09:

> laatste loten van het remonte systeem nog wat meer bewust
> meegemaakt. Ik denk, dat meneer de Bodt de huidige situatie in
> paardenland aan de basis kwalitatief ook helemaal waardeloos
> vindt... heeft iemand hem die vraag al eens gesteld?

Je zal een zéér teleurstellend en commerciel antwoord krijgen !!!!
Volg datum > Datum: dinsdag 23 december 2008, 23:1023-12-08 23:10 Nr:153050
Volg auteur > Van: Anja Seijn Opwaarderen Re:153033
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Ik moet dit gewoon even kwijt Structuur

Anja Seijn
Nederland


3222 berichten
sinds 4-8-2008
e m kraak schreef op dinsdag 23 december 2008, 22:43:

> Frans Veldman schreef op dinsdag 23 december 2008, 22:22:
>
>> Piet schreef op dinsdag 23 december 2008, 22:09:

> klantjes tegenwoordig niet voor goede lessen komen maar om
> plezierig entertaind te worden is vers 2, waar een serieuze
> rijschool mee geconfronteerd wordt. Ik snap echt ook wel dat de
> schoen altijd bij "de klant is koning" wringt.

Opa of niet, dat er maar weinig goed les gegeven wordt, onderschrijf ik volledig. Ik heb in mijn nog prille ruiterbestaan, vanaf begin dit jaar, diverse instructeurs/-trices mogen ervaren. Goddank ben ik ook wat ouder, een tikkeltje eigenwijs en kan gelukkig geheel zelfstandig NADENKEN, want anders neem je de meest bizarre aanwijzingen klakkeloos over. Wat mij is opgevallen is dat de meeste docenten een probleem hebben met een hele simpele wedervraag, namelijk het vraagje "Waarom?"
Ooit in een derde les in een longeercirkel leren galopperen terwijl het dier moeite had om op "eigen" benen te lopen, moeite had met galopperen omdat de achterhand te weinig was ontwikkeld, in een longeerpaddock waarbij de zijkanten behoorlijk schuin op liepen? Nee? Nou, IK WEL en uiteraard lazerstraalde ik er na één rondje af want het arme dier galoppeerde overkruist. Ik kon natuurlijk na twee stomme lesjes amper mijn evenwicht vinden en houden. Laat staan in een galop waar het paard zelf ook moeite mee had. Bij de ene instructeur moest ik meer naar achteren gaan zitten .... euhhhh .... daar zit toch de rem? Mijn stijgbeugels moesten lager, vervolgens weer hoger ... Tering, ik wist niet dat ik zo snel kon groeien of kon krimpen. Hakken naar beneden, dan weer niet, want ik wil een rechte voet zien. Offe ... we gaan sturen, meer binnen- of buitentegel eraan, blokkeren die hap, binnenbeen, buitenbeen ... ik werd er gek van. Hoe kan een dier naar binnen buigen als ik hem buiten geen ruimte geef? Het ergste was nog dat dit allemaal in draf moest .... METERS MAKEN. Ik vond er geen zak aan, dat hele paardrijden. Als ik dan vroeg waarom of zelfs opmerkte dat het voor het dier niet prettig moest zijn, kreeg ik als antwoord: "had hij maar geen paard moeten worden!" Dit is echt waar gebeurd. Ik vond het dierenmishandeling want men verwachtte dat als je je beenhulpen nog niet kon geven, je het dier moest slaan om hem naar voren te krijgen. Ik heb werkelijk waar nog nooit zo iets absurds gehoord: ik kan iets niet en dan moet ik een dier slaan omdat ik het niet kan? Uiteraard werkte ik hier niet aan mee! Bedoel, ik moet mezelf nog wel in de spiegel aan kunnen kijken. Ik kan dat simpelweg niet.
Nu heb ik eindelijk iemand gevonden waarbij mijn vragen worden beantwoord en de antwoorden ook nog eens logisch lijken. Zij geeft les, niet volgens een bepaald systeem, maar maakt gebruik van meerdere stromingen, centered riding, parelli, Antoine de Bodt. Het gaat gemoedelijk, met respect voor het paard en de ruiter op een meer dan vriendelijke manier, ze geeft niet alleen mij les, maar de combinatie, dus er wordt heel goed naar het paard gekeken. De eerste les werd uitsluitend naar het paard gekeken en de laatste 10 minuten mocht ik laten zien wat ik zo al kon om ook daar een beeld van te krijgen.
Jullie ouwe rotten weten niet hoe moeilijk het is om iemand te vinden die je "normaal" les kan geven, waarbij het paard de hoofdrol krijgt! Ik heb diverse instructeurs gezien, ervaren en gehoord, maar er zijn er maar bijzonder weinig die les willen geven waarbij het a. voor het paard goed en gezond is, b. de ruiter adequaat wijzen op de gevolgen bij een bepaalde handeling, houding etc. en c. die liefde voor het paard uitstralen. Ze zijn te zoeken met een vergrootglas. Ik vind dat één of andere beroepsorganisatie zich hiervan bewust moet worden en hier wat aan zouden moeten doen. Want de zogenaamde probleempaarden worden door verkeerde instructie gemaakt, ze worden mijns inziens niet geboren!
Volg datum > Datum: dinsdag 23 december 2008, 23:1523-12-08 23:15 Nr:153051
Volg auteur > Van: e m kraak Opwaarderen Re:153037
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Ik moet dit gewoon even kwijt Structuur

e m kraak
Nederland


7960 berichten
sinds 5-5-2004
Piet schreef op dinsdag 23 december 2008, 22:53:

> Frans Veldman schreef op dinsdag 23 december 2008, 22:22:
>
>> Piet schreef op dinsdag 23 december 2008, 22:09:

> ei, als je zijn achtergrond kent?
>
> Piet
> Natuurlijk Bekappen - Outcome Based!

Maar wanneer ging hij er zoveel van zien Piet?
Loopt dat omgekeerd evenredig met het verdwijnen van de cultuur van op manége's degelijk les krijgen? En van serieuze boeken lezen, je weet wel van die dingen waar allemaal lettertjes in staan in plaats van plaatjes.
Want dit waren "vroeger" gewoon geen problemen!
Volg datum > Datum: dinsdag 23 december 2008, 23:1723-12-08 23:17 Nr:153052
Volg auteur > Van: e m kraak Opwaarderen Re:153041
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Ik moet dit gewoon even kwijt Structuur

e m kraak
Nederland


7960 berichten
sinds 5-5-2004
eddy DRUPPEL schreef op dinsdag 23 december 2008, 22:59:

> Arno8 schreef op dinsdag 23 december 2008, 22:51:
>
>> Piet schreef op dinsdag 23 december 2008, 22:09:

>
> Bij een hoer krijgen de mannen per definitie een verkeerd beeld
> van de vrouw !!! Komaan Arno, hoe leg je dat uit in ruiter en
> paard normen :-) !!!!

Ahh... kijk... hier heb jij duidelijk meer verstand van dan Arno LOL

Jonges, wat is PN weer leuk ineens de laatste dagen. We kunnen het nog.
Volg datum > Datum: dinsdag 23 december 2008, 23:1923-12-08 23:19 Nr:153053
Volg auteur > Van: Arabesk Opwaarderen Re:153048
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Ik moet dit gewoon even kwijt Structuur

Arabesk
Homepage
Nederland

Jarig op 22-11

3776 berichten
sinds 14-9-2004
Isabel van der Made schreef op dinsdag 23 december 2008, 23:08:

> Ik herinner me wel, dat er indertijd gezegd werd, dat paarden
> niet in de wei mochten tijdens hun rechtrichtperiode, want op
> de wei zou al het werk weer teniet gedaan worden.
> Of dat nou ook weer misinterpretatie van de god en zijn bijbel
> was, of werkelijk, weet ik niet.

In elk geval de paarden die op cursus komen bij Wim Vonck geldt dat wel voor. Ik heb hem ooit nog eens gemaild of de paarden dan écht niet 's nachts buiten kondne blijven. Nee dat kon echt niet.

Enne over AdB & vrouwen, tja.... op bokt wordt regelmatig vermeld dat als je les van hem neemt, dat je je blonde vriendin van 21 beter thuis kunt laten, anders krijgt zij meer aandacht dan jij en je paard.

Maar ja meer goeroe's hebben dat probleem, KFH bijvoorbeeld. Toen ik iemand sprak die meerdere malen bij hem op cursus was geweest, vroeg ik of het echt waar is dat alle vrouwen met hem in bed duiken. Haar antwoord 'tja een man als KFH is moeilijk te weerstaan he' en ze maakte nog een opmerking waaruit duidelijk op te maken was, dat ook zij het bed gedeeld had met hem.

Tja het is maar wat je voorkeur is he, zo lekker is ie nou ook weer niet brrrr, enge vent.
Volg datum > Datum: dinsdag 23 december 2008, 23:2023-12-08 23:20 Nr:153054
Volg auteur > Van: Anja Seijn Opwaarderen Re:153053
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Ik moet dit gewoon even kwijt Structuur

Anja Seijn
Nederland


3222 berichten
sinds 4-8-2008
Arabesk schreef op dinsdag 23 december 2008, 23:19:

> Isabel van der Made schreef op dinsdag 23 december 2008, 23:08:
>
>> Ik herinner me wel, dat er indertijd gezegd werd, dat paarden

> hem.
>
> Tja het is maar wat je voorkeur is he, zo lekker is ie nou ook
> weer niet brrrr, enge vent.

hahahaha ... wie weet loop je daarna weer lekker recht!
Volg datum > Datum: dinsdag 23 december 2008, 23:2123-12-08 23:21 Nr:153055
Volg auteur > Van: Anja Seijn Opwaarderen Re:153053
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Ik moet dit gewoon even kwijt Structuur

Anja Seijn
Nederland


3222 berichten
sinds 4-8-2008
Arabesk schreef op dinsdag 23 december 2008, 23:19:

> Isabel van der Made schreef op dinsdag 23 december 2008, 23:08:
>
>> Ik herinner me wel, dat er indertijd gezegd werd, dat paarden

> hem.
>
> Tja het is maar wat je voorkeur is he, zo lekker is ie nou ook
> weer niet brrrr, enge vent.

hahahaha ... wie weet loop je daarna weer lekker recht!
Volg datum > Datum: dinsdag 23 december 2008, 23:2123-12-08 23:21 Nr:153056
Volg auteur > Van: Anja Seijn Opwaarderen Re:153053
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Ik moet dit gewoon even kwijt Structuur

Anja Seijn
Nederland


3222 berichten
sinds 4-8-2008
Arabesk schreef op dinsdag 23 december 2008, 23:19:

> Isabel van der Made schreef op dinsdag 23 december 2008, 23:08:
>
>> Ik herinner me wel, dat er indertijd gezegd werd, dat paarden

> hem.
>
> Tja het is maar wat je voorkeur is he, zo lekker is ie nou ook
> weer niet brrrr, enge vent.

hahahaha ... wie weet loop je daarna weer lekker recht!
Volg datum > Datum: dinsdag 23 december 2008, 23:2223-12-08 23:22 Nr:153057
Volg auteur > Van: Isabel van der Made Opwaarderen Re:153054
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Ik moet dit gewoon even kwijt Structuur

Isabel van der Made
Hertfordshire
UK


3722 berichten
sinds 2-3-2004
Anja Seijn schreef op dinsdag 23 december 2008, 23:20:

> Arabesk schreef op dinsdag 23 december 2008, 23:19:
>
>> In elk geval de paarden die op cursus komen bij Wim Vonck geldt

>> Tja het is maar wat je voorkeur is he, zo lekker is ie nou ook
>> weer niet brrrr, enge vent.
>
> hahahaha ... wie weet loop je daarna weer lekker recht!

ROFL
Volg datum > Datum: dinsdag 23 december 2008, 23:2423-12-08 23:24 Nr:153058
Volg auteur > Van: Arabesk Opwaarderen Re:153057
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Ik moet dit gewoon even kwijt Structuur

Arabesk
Homepage
Nederland

Jarig op 22-11

3776 berichten
sinds 14-9-2004
Tja... ik zal er maar verder niet op doorgaan. ;-)

http://www.youtube.com/watch?v=KUxQgWnTHYw

ik neem aan dat het vlaamse commentaar van AdB is?

Het eerste dat mij opvalt is dat er kennelijk erg veel vliegen in de rijbak aanwezig zijn.......
Volg datum > Datum: dinsdag 23 december 2008, 23:2623-12-08 23:26 Nr:153059
Volg auteur > Van: Esther Opwaarderen Re:153053
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Ik moet dit gewoon even kwijt Structuur
Esther
Friesland
Nederland


5661 berichten
sinds 2-11-2003
Arabesk schreef op dinsdag 23 december 2008, 23:19:

> Isabel van der Made schreef op dinsdag 23 december 2008, 23:08:
>
>> Ik herinner me wel, dat er indertijd gezegd werd, dat paarden

> hem.
>
> Tja het is maar wat je voorkeur is he, zo lekker is ie nou ook
> weer niet brrrr, enge vent.

Mijn paarden mochten bij Wim gewoon buiten blijven hoor.
Volg datum > Datum: dinsdag 23 december 2008, 23:3023-12-08 23:30 Nr:153060
Volg auteur > Van: Isabel van der Made Opwaarderen Re:153052
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Ik moet dit gewoon even kwijt Structuur

Isabel van der Made
Hertfordshire
UK


3722 berichten
sinds 2-3-2004
e m kraak schreef op dinsdag 23 december 2008, 23:17:

>> Bij een hoer krijgen de mannen per definitie een verkeerd beeld
>> van de vrouw !!! Komaan Arno, hoe leg je dat uit in ruiter en
>> paard normen :-) !!!!
>
> Ahh... kijk... hier heb jij duidelijk meer verstand van dan
> Arno LOL
>
> Jonges, wat is PN weer leuk ineens de laatste dagen. We kunnen
> het nog.

:-D
Je leest nu op chronologische volgorde
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
Onderwerp starten18942 onderwerpen
275559 berichten
Pagina 10204 van 18371
 InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!

Deelnemers online: 0 verborgen deelnemers.
contact