Aafke schreef op zondag 8 juni 2008, 22:01:
> Rianne van den Brink schreef op zondag 8 juni 2008, 21:44:
>
>> Dat is waar. Ik ben dan ook een groot voorstander van

> biologisch), "iedereen" wil op vakantie (wij gaan niet, geen
> tijd hiervoor)
>
> Pfffff... ff stoom afblazen hoor..............
Hahaha Aafje, windt je niet op

mmmm deed ik net ook

Hoe je het wendt of keert we zijn allemaal hypocriet, medicijnen worden genomen als je ze nodig hebt, niemand die dan een Janneke ziet, als er veel Kruiskruid staat willen we het allemaal kwijt want dat is slecht voor onze dieren. Omdat er is getes weten we ook dat die plant het probleem veroorzaakt. Ondergrondse grazers zien we niet eens zoals worm en aaltjes, met bestrijdingsmiddelen maak je ook dat stuk. Processierupsen zijn ook lastig.
Proefdieren zijn ook nodig en ja, het is rot voor die dieren, maar er is niemand hier die nooit een aspirine of pijnstillers na ongelukken neemt, ook die middelen zijn getest op de veiligheid en werkzaamheid.
Het zou prachtig zijn als het niet nodig was, maar zelfs de natuurlijke middelen zoals planten etc woren getest op veiligheid en werkzaamheid. Er komt steeds meer kennis bij en ooit hoeft het misschien niet meer.
Vorige eeuw, liepen paarden nog in de mijnen omdat we het graag warm wilden hebben en kolen nodig hadden. We willen dat er geneesmiddelen komen tegen zomer eczeem. Die midelen komen er nooit zonder ze te kunnen testen op veiligheid en werkzaamheid.