Nick Altena schreef op donderdag 29 mei 2008, 1:40:
>
> Bij toeval , een van onze kennissen met eenzelfde probleem.
> Paard is een week of 2 terug waarschijnlijk getrapt door ander

> Tja , het blijven dieren en dit soort dingen kan je eigenlijk
> nooit echt voorkomen.
>
> Hopen dat het allemaal goed komt , sterkte.
Dank je! Arts belde net, bot is verwijderd, wond goed schoongemaakt en gehecht. Was wel een groot bloedvat aangetast maar dat konden ze afbinden en haar pezen zijn nog intact, en dat was volgens hem het belangrijkste. Haar gips zit erop, ze stond er héél voorzichtig mee op. Staat nu uit te suffen en moet dan op stal. Morgen om 10 uur mag ik naar haar toe.. maar ik schijn haar niet uit stal te mogen halen.. dat wordt nog wat.. neem mn clicker maar mee en hoop haar op te vrolijken.
Rijden doe ik eigenlijk al lang niet meer, heb zelfs het buiten stappen een tijdje geleden al vaarwel gezegd, en zat nu net in een traject met een jack meagher therapeut. Heb precies 2 keer met haar gewerkt en het is alweer mis, gaat eigenlijk al 3 jaar zo. Mijn wens is dat ze pijnvrij kan bewegen en dat ik haar op gewicht kan houden.
Eerst maar eens zien of de wond goed geneest.. want die is wel écht heel groot, hij moest m nog verder open maken om alle stukken bot te kunnen verwijderen. En dat schijnt eigenlijk het moeilijkste te zijn van het hele verhaal.
En dan.. introductie terug in de groep.. daar moet ik nog maar even over nadenken bij deze groep, paarden moeten constant op stal, staan maar een paar uur buiten en zijn allemaal nou niet echt sociaal te noemen. Ik neig eerder naar haar terug naar de vorige stal halen en haar daar in haar oude groep zetten, dat gaf geen problemen. Maar hou helemaal niet van dat slepen met die paarden.
Er zijn wel aparte weitjes hier, hoop dat ze daar met Jesper mag staan, neem aan dat dit voorrang heeft op een paard wat niet bij anderen mag omdat ze dan zn manen aanvreten.
Ik ga eindelijk proberen te slapen!